شکایت علی دایی جدی شد؛ پرسپولیس محکوم به پرداخت 3.5 میلیارد تومان

[ad_1]

واضح آرشیو وب فارسی:ایلنا: تایید رای کمیته انضباطی توسط کمیته استیناف شکایت علی دایی جدی شد؛ پرسپولیس محکوم به پرداخت 3.5 میلیارد تومان
شکایت علی دایی جدی شد؛ پرسپولیس محکوم به پرداخت 3.5 میلیارد تومان

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال شکایت علی دایی از باشگاه پرپسولیس را تایید کرد تا این باشگاه به پرداخت رقم قابل توجهی محکوم شود. به گزارش ایلنا، در پی برکناری علی دایی از تیم فوتبال پرسپولیس که در شهریور سال 93 اتفاق افتاد این مربی از باشگاه پرسپولیس بابت مدت زمان قرارداد و مبلغ باقی مانده‌اش شکایت کرد که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را به سود دایی صادر و باشگاه پرسپولیس را محکوم کرد.
براساس این رای باشگاه پرسپولیس مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان بابت مبلغ باقیمانده قرارداد و یک میلیارد تومان هم بابت مالیات به دایی محکوم شد.
این موضوع باعث شد تا مسئولان این باشگاه به کمیته استیناف شکایت کرده و قرار شد این کمیته رای خود را در خصوص پرونده دایی و باشگاه پرسپولیس صادر کند. از طرف دیگر دایی اعلام کرده بود که حاضر به مصالحه و توافق بر سر این شکایت خواهد بود اما اراده‌ای از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس در این خصوص وجود نداشت و در نهایت دایی اعلام کرد که خواهان اعلام رای کمیته استیناف خواهد بود.
اعضای کمیته استیناف پس از جلسات متعدد در این باره رای کمیته انضباطی را تایید کرده و باشگاه پرسپولیس در این شکایت محکوم شد.

۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۱۲:۲۰:۳۴

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *